Строки сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 або 20 число?

Строки сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 або 20 число?

Відповідно до вимог роз'яснень Державної фіскальної служби чи норм Законодавства?

Помилка? Непрофесійне відношення? Маніпуляції?

Сподіваємось, після натиску громадськості даний Лист ДФС буде скасовано в найближчій термін!

Лист ДФС від 29.10.2015 р. №39858/7/99-99-17-03-01-17 Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від 08.07.2010
№ 2464-VI

Витяг з листа ДФС

Водночас, згідно з підпунктом 2 пункту 6 розділу ІV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.05.2015 за № 508/26953 (далі – Інструкція № 449), фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Таким чином, граничний термін сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Витяг з ЗУ 2464-VI

Платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у
пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця (п.8 ЗУ 2464- VI)

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.