З 01 вересня 2015 року буде підвищена заробітна плата та прожитковий мінімум

З 01 вересня 2015 року буде підвищена заробітна плата та прожитковий мінімум

Урядом прийнято рішення з 01 вересня здійснити підвищення заробітної плати.
Загальний фінансовий ресурс, який необхідно було знайти для підвищення заробітніх плат, пенсій, виплат та інших соціальних стандартів, за його словами, становив близько 10 мільярдів гривень: “Ми їх знайшли”.
Арсеній Яценюк повідомив, що до Парламенту вноситься законопроект, який передбачає збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян, зокрема:
для близько 3 мільйонів працівників бюджетної сфери: “Вчитель без категорії отримає додатково 470 гривень. Вчитель вищої категорії отримає додатково 605 гривень. Сімейний лікар буде додатково отримувати 453 гривні. А медсестра - 304 гривні”.
“Працівники соціальної сфери та працівники культури також отримають підвищення. Зокрема, працівники соціальної сфери додатково будуть отримувати 304 гривні. А працівники культури, наприклад, бібліотекар, - 348гривень”, - повідомив він.
Українські студенти, яких є півтора мільйона, також отримають підвищення стипендій: “Студенти вищих навчальних закладів І і ІІ категорії будуть додатково отримувати 112 гривень. Студенти, які навчаються в навчальних закладах ІІІ–IV категорії, - 95 гривень”.
Глава Уряду також повідомив, що одинокі матері після підвищення загалом будуть отримувати від 350 до 727 гривень.
“Наші пенсіонери, які потребують найбільшої допомоги від держави, також отримають підвищення пенсії. Таке підвищення буде стосуватися 7,5 мільйонів українських пенсіонерів. І мінімальна пенсія буде становити 1074гривні”, - наголосив Арсеній Яценюк
Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 гривень.
“Таким чином, мінімальна заробітня платня, яка сьогодні в країні становить 1218 гривень, з 1 вересня цього року становитиме 1378 гривень”.

За інформацією http://www.kmu.gov.ua/

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.