Про ОСББ: нецільове використання коштів зобов’язує подавати фінансову та податкову звітність з податку на прибуток

При нецільовому використанні коштів ОСББ будуть зобов’язані подавати фінансову та податкову звітність з податку на прибуток

Нагадуємо, що утворені згідно із Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 року №2866 та внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій ОСББ не сплачують податок на прибуток з будь-яких доходів, отриманих ними в межах статутної діяльності, за умови, що:

- такі доходи використовуються виключно для фінансування видатків на їх утримання, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених їх установчими документами;

- не здійснюється розподіл доходу серед засновників, працівників, членів органів управління та інших пов'язаних із ними осіб.

У разі нецільового використання коштів ОСББ зобов'язане подати у термін, визначений для місячного податкового періоду, звіт про використання коштів неприбуткових організацій за період з початку року до останнього дня місяця, в якому вчинено таке порушення. У звіті слід зазначити суму самостійно нарахованого податкового зобов'язання з податку на прибуток. Така неприбуткова організація підлягає вилученню контролюючим органом із Реєстру.

З першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, до 31 грудня податкового року неприбуткова організація зобов'язана щокварталу подавати до контролюючого органу квартальну фінансову і податкову звітність з податку на прибуток та сплачувати податок у термін, визначений для квартального періоду.

 ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.