Єдиний внесок з індикативної заробітної плати та накладання штрафу 1700 грн на роботодавців та працівників за порушення вимог законодавства – “ноу хау” від Пенсійного фонду України

Єдиний внесок з індикативної заробітної плати та накладання штрафу 1700 грн на роботодавців та працівників за порушення вимог законодавства - "ноу хау" від Пенсійного фонду України:

Пенсійний фонд України на сайті розмістив проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)”.
Даний законопроект вводить визначення "середня індикативна заробітна плата".
“Середня індикативна заробітна плата застосовуються у не бюджетній сфері економіки і запроваджується виключно з метою обчислення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Середня індикативна заробітна плата не може бути меншою за встановлену законом мінімальну заробітну плату, збільшену на відповідний коефіцієнт для окремих категорій працівників, зокрема для перших керівників підприємств, установ та організацій такий коефіцієнт дорівнює - 5, для головних бухгалтерів – 3, для працівників – 2.
Середня індикативна заробітна плата не враховується для визначення середньої заробітної плати працівника та для виконання інших норм цього Закону ”.
Статтю 41 Кодексу про адміністративні правопорушення УРСР від 07.12.1984, № 8074-X доповнити частиною такого змісту:
“Виплата заробітної плати та інших доходів найманим працівникам без попереднього їх нарахування згідно з законом – тягне за собою солідарну відповідальність роботодавця та працівника у вигляді накладання штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян окремо на кожного порушника.”
Детально: http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.