Архив категорий: Финансовые консультации

ОСББ зобов’язане застосовувати РРО

ОСББ зобов'язане застосовувати РРО Дія Закону про РРО поширюється на всіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі. Джерелами формування майна об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) відповідно до ст.19 Закону України від 10 липня 2003 року №1087-IV "Про кооперацію" є…
Читать далее

Як відобразити доходи від курсових різниць неприбуткової організації

Як відобразити доходи від курсових різниць неприбуткової організації Питання: Порядок відображення в податковому обліку позитивного значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти? Відповідь на запитання: Порядок оподаткування Благодійних фондів регулюється нормами Податкового Кодексу України (далі ПКУ). Не є платниками податку на прибуток неприбуткові підприємства, установи та організації у порядку та на умовах, встановлених ст. 133…
Читать далее

Уряд скасував податок на доходи фізичних осіб із благодійної допомоги

Уряд скасував податок на доходи фізичних осіб із благодійної допомоги. Так, ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів відповідне рішення, знімає обмеження з суми (вартості) благодійної допомоги для учасників бойових дій під час проведення АТО та членів їх сімей. Зокрема, не включається до оподатковуваного доходу зазначених платників податку на доходи фізичних осіб вартість благодійної допомоги у вигляді:…
Читать далее

Національний банк України послабив валютні обмеження до 04 березня 2016 року

Національний банк України послабив валютні обмеження до 04 березня 2016 року Постановою НБУ збережено такі вимоги як: обов’язковий продаж надходжень в Україну в іноземній валюті на користь юридичних осіб у розмірі 75%, розрахунки за операціями з експорту та імпорту товарів до 90 днів; заборона дострокового погашення резидентами кредитів, позик в іноземній валюті за договорами з…
Читать далее