Архив категорий: Предприниматели

Чи повинні підприємці розраховувати ліміт каси?

Чи повинні підприємці розраховувати ліміт каси? Порядок ведення касових операцій у національній валюті України підприємствами (підприємцями), а також окремі питання організації банками роботи з готівкою визначає Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, яке затверджене постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 р. N 637 (далі за текстом Положення). Пунктом…
Читать далее

Особливості ведення книги обліку доходів платниками єдиного податку 1 та 2 групи

Особливості ведення книги обліку доходів платниками єдиного податку 1 та 2 групи Доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи…
Читать далее

Міністерство Фінансів України затвердило форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи

Міністерство Фінансів України затвердило форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Нагадуємо, декларації відповідно до пункту 49.18 статті 49 глави 2 розділу ІІ Кодексу подаються за звітний (податковий) період, що дорівнює: 1) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до…
Читать далее

Строки сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 або 20 число?

Строки сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 або 20 число? Відповідно до вимог роз'яснень Державної фіскальної служби чи норм Законодавства? Помилка? Непрофесійне відношення? Маніпуляції? Сподіваємось, після натиску громадськості даний Лист ДФС буде скасовано в найближчій термін! Лист ДФС від 29.10.2015 р. №39858/7/99-99-17-03-01-17 Закон України "Про збір та облік…
Читать далее